zbudowanie profilu na linkedin

- dzięki głębokiemu procesowi pracy 1:1 otrzymasz profil na LinkedIn, który wzbudzi podziw i zainteresowanie.

wielkie osiągnięcia zaczynają się od wielkich pytań

Wielkich, czyli odpowiednich, głębokich, celnych. Dobrze zadane pytanie uruchamia proces myślowy, a za nim idą wnioski – często odkrywcze, nowatorskie albo po prostu takie, których wcześniej nie było możliwości wysnuć.

Usługa budowania profilu „LinkedIn Concierge” jest procesem, który łączy w sobie elementy:

  • budowania (kreowania)  wizerunku,
  • doradztwa kariery,
  • coachingu,
  • mentoringu.


Dzięki odpowiednio zadanym przeze mnie pytaniom jestem w stanie otrzymać od Ciebie odpowiedzi kluczowe, by stworzyć taki profil na LinkedIn, który nie tylko wzbudzi podziw, ale także przyciągnie na niego odpowiednie osoby. Niezależnie, czy chcesz się jedynie otworzyć na nowe możliwości, szukasz pracy czy klientów.

ale to nie wszystko!

Usługa LinkedIn Concierge to możliwość czerpania wiedzy o LinkedIn bezpośrednio ode mnie w formie wygodnej dla Ciebie – podczas rozmowy telefonicznej czy Skype’a z dowolnego miejsca, w jakim aktualnie przebywasz.

na czym polega praca nad profilem?

Wiem, że skoro to czytasz, nie masz czasu na samodzielne budowanie profilu. Wolisz, aby ciężar pracy nad Twoim LinkedIn przejął ktoś inny. Chcesz zostać dobrze zrozumiany, chcesz, abym pomogła Ci wyciągnąć esencję z Twojego doświadczenia. 

Wolisz dać odpowiedzi i otrzymać gotowy produkt, który będzie Twoją najlepszą wizytówką w Internecie.

A na koniec byłoby fajnie, abyś jeszcze dostał wiedzę, jak z tej wizytówki skorzystać, aby rozwinąć swoją karierię… Prawda?